NoriuPaskolos.lt

greita paskola

Pokyčiai su greitomis paskolomis

Ar atkreipėte dėmesį, kad viešojoje erdvėje gerokai sumažėjo diskusijų apie greitas paskolas ir jas teikiančias įmones,  o ir graudžių istorijų apie tai, kaip prasiskolinęs vyras nugramzdino visą šeimą, vis mažiau? Ne, apie tai nieks neuždraudė kalbėti. Taip, galbūt šios temos šiek tiek atsibodo. Bet esmė turbūt yra tai, kad pasikeitė pati greita paskola. Ši paslauga niekur nedingo: kreditoriai ir toliau skolina pinigus. Bet dėl sugriežtinto paskolų rinkos reguliavimo, toji pagalba nebedalinama į visas puses. Kokie esminiai pokyčiai įvyko greitųjų paskolų srityje ir kaip tai paveikė kreditų bendroves bei jų gavėjus? Tai aktualu, jeigu svarstote artimiausiu metu skolintis. Į ką atsižvelgti?

Pirmiausia, žinokite, kad yra patikslintas ir detalizuotas asmens mokumo vertinimas prieš suteikiant paskolą. Žaibiška pinigų kelionė iš kredito teikėjo į gavėjo sąskaitą – privalumas, turėjęs pritraukti klientus. Laikotarpis neprailgo labai stipriai, tačiau žinokite, kad dabar pateikti duomenys griežtai tikrinami įvairiose duomenų bazėse.  Nustačius, jog šie neatitinka paskolos gavėjui keliamų reikalavimų, paraiška atmetama. Žinokite, jog neverta pagražinti savo uždarbio ar sumažinti turimų įsiskolinimų, nes visi duomenys tikrinami. Beje, kreditorius gali pareikalauti ir patikrinti sutuoktinio asmens duomenis, jeigu esate santuokoje. Tai daryti kreditorius įpareigoja įstatymas.

Kitas pokytis susijęs su laiku. Greita paskola buvo žinoma dėl galimybės pasiskolinti kai kuriose įmonėse bet kuriuo paros laiku. Logiškai pagalvojus, kas tokio gali nutikti, jog tau pinigų žūtbūt prireiks 2 valandą nakties? Prieš priimant sprendimą pasirašyti sutartį su paskolų bendrove, būtina įvertinti paskolos būtinybę bei galimybę šią grąžinti laiku. Apie kokį blaivų mąstymą, susijusį su finansiniais klausimais, galime kalbėti, kai žmogus paskolos sutartį pildo vidurnaktį? Dažniausiai nakties metu gautos paskolos sukeldavo problemų, nes tai būdavo impulsyvūs sprendimai. Pagal dabar galiojančius įstatymus, greita paskola gali būti išduodama tik nuo 7 valandos ryto iki 22 valandos vakaro. Žinoma, paskolos paraišką internete galite užpildyti bet kuriuo metu, bet ji buvo svarstoma tik darbo metu.

Taigi, tai tik keli pokyčiai. Gal kai kurie įstatymai nepatinka kreditoriams, gal kai kurie nepatinka jų klientams, tačiau tai saugikliai, įgyvendinantys atsakingo skolinimo politiką. Greita paskola vis dar yra patogus būdas pasiskolinti, bet tuo būdu reikia naudotis labai racionaliai.