NoriuPaskolos.lt

paskola

Paskola gali tapti investicija

Daugeliui naujų žingsnių gyvenime reikia tobulėjimo, o tobulėjimui – investicijų. Net ir nemaža paskola gali būti pateisinamas žingsnis, jei pinigai skirti investicijai į savo gerovę. Dažnai mes, sulaukę dvidešimt kelerių ir pabaigę mokslus, įsisukame į užburtą ratą „namai-darbas-namai“ ir patys nepastebime, kaip nebejudame į priekį. O tai daryti labai svarbu. Judėti, eiti iš patogumo zonos, įveikti baimes, mokytis naujų dalykų – tai padeda įveikti kasdienybę. Tad nepatingėkite atsikelti anksčiau, atskirti reikšmingus dalykus nuo šiukšlių, jeigu reikia – pasiskolinti, ir daryti tai, kas atrodo vertinga jūsų gyvenime. Investuokite į save.

Kartais idėja hobį paversti verslu, pačiam sau susikurti darbo vietą tikrai gali būti įgyvendinta greičiau nei atrodo iš pradžių. Tai investavimo į save būdas – kurti sėkmingą verslą, darbo vietą. Po to, kai jau būsite padarę tuos dalykus, kad galėtumėte sukurti sau darbo vietą, turėsite ir galėsite įsigyti būtinas darbo priemones sau. Kiekvienas, net mažiausias verslas dar pačioje pradžioje reikalauja investicijų. Reikia tvarkyti dokumentus, įsigyti darbo priemones, galbūt reiks išsipirkti kokius nors leidimus – visa tai priklauso nuo veiklos. Tokiems dalykams paskola gali kuo puikiausiai pasitarnauti. Bet reikia atkreipti dėmesį, kad prasiskolinti dar tik pradedant verslą, nereikėtų. Labai smulkmeniškai apgalvokite, ko Jums tikrai reikia, kiek tai kainuos ir kiek dėl to reikės pasiskolinti. Nes gali būti, kad jau reikės grąžinti paskolą, o verslas vis dar negeneruos pajamų.

Kita investicija į save – mokslai. Galbūt turite svajonę, jaučiate, kuo norite užsiimti, tačiau tam trūksta žinių. Tuomet domėkitės, kur to galite išmokti. Skolinkitės tokiems mokslams, kuriems verta skolintis. Išsianalizuokite, ar Jūsų pasirinkti kursai, mokymai, profesija tikrai verti savo kainos. O tada jau galima ir paskolos pagalba įsigyti galimybę mokytis.Tiesa, prisiekite sau, kad tais mokslais sąžiningai pasinaudosite. Kitaip – jokios naudos nebus.

Nors, jei jau kalbėsime apie baimę suklysti, tai niekur nepajudėsime. Kai padarome klaidą, bet iš jos pasimokome, patobulėjame taip pat. Gal nuspręsite daryti kažkokį keistą verslą, abejosite, pasiskolinsite investicijai, o paskui viską praleisite negrįžtamai. Tačiau galėsite tiksliai įvardinti savo klaidas. Vadinasi, būsite iš to pasimokę, žinosite, kas buvo negerai. Investuojame į savo patirtį ir per klaidas, tik, aišku, reikėtų jų kiek įmanoma patirti mažiau.