NoriuPaskolos.lt

greita paskola

Imdami greitą paskolą, žinokite tikslią sumą

Vienas iš pagrindinių patarimų apie skolinimąsi, sako, kad reikia labai atidžiai ir tiksliai pasiskaičiuoti, kokios sumos reikia. Kartais žmonės, kurie skolinasi, pasiskolina ne tą sumą, kurios jiems iš tiesų reikia, o tai dažniausiai nulemia neurotiškos baimės arba neatsakingas požiūris į pinigus. Pavyzdžiui, greita paskola yra paslauga, kai galima rinktis labai įvairias pinigų sumas.  Tik labai svarbu būti atviru protingiems sprendimams. Kai kurie žmonės pasiskolina mažiau, nei jiems reikia, o kiti – kaip tik ima tokio dydžio paskolą, kokią sutinka suteikti kreditorius, negalvodami, kiek pinigų reikia iš tikrųjų.

Jeigu asmuo yra nusiteikęs, kad skolintis pinigus yra negerai ar net pavojinga, tai atsidūręs situacijoje, kai jis priverstas tai daryti – stengsis skolintis kuo mažiau. Viena iš baimių, tai, kad nesugebės grąžinti to, ką pasiskolino. Dėl to kartais greita paskola paimama per maža, bet tai situacijos nepagerina. Nes paėmę tarkime tik 90 proc. pinigų, kur gausite tuos kitus 10 proc.? Iš kitur pasiskolinti negalėsite, nes jau būsite įsiskolinęs. O sukaupti taupant jų bus labai sunku, kadangi jau teks ir paskolą atidavinėti. Galų gale, jeigu jau skolinatės, tai vis tiek reikės grąžinti, dėl to neapsisunkinkite sau gyvenimo ir imkite tiek, kiek reikia, o ne beveik tiek. Ir nerimą dėl skolinimosi galima sumažinti išanalizavus paskolų bendrovių sąlygas. Pavyzdžiui, kai kurios bendrovės suteikia galimybę atidėti grąžinimo įmokas, keisti paskolos laikotarpį. Vadinasi, iškilus sunkumams grąžinant paskolą, visada galėsite rasti išeitį.

Kitas klaidingas pasirinkimas imant paskolą – skolintis daugiau negu reikia iš tikrųjų. Galimas paskolos dydis priklauso nuo asmens nuolatinių pajamų ir jau turimų finansinių įsipareigojimų. Taigi, jei žmogaus atlyginimas nemažas, tai paskolų bendrovės gali jam suteikti didesnes paskolas. Tačiau skolintis ne tiek kiek reikia, o tiek kiek gali paskolinti – tikrai nėra racionalu. Pasiskolinę dvigubai per daug, apsidrausite, kad tuo momentu nepritrūks, tačiau vis tiek bus negerai. Kadangi tai reikš, kad teks ir palūkanų daug daugiau mokėti. O kam jas mokėti už tuščius pinigus? Be to, tikrai naivu tikėtis, kad pasiskolinę daugiau pinigų, to likučio neiššvaistysite. O atėjus laikui grąžinti paskolą, tikrai nesidžiaugsite, kad reikia grąžinti didelę sumą.

Taigi, visada tiksliai žinokite, kiek ir kam Jums tiksliai reikia pinigų. Greita paskola yra ne tik pinigai, bet ir finansinis įsipareigojimas. Todėl prisiimkite jį tik gerai apgalvoję ir skolinkitės tiek, kiek tiksliai Jums reikia.