NoriuPaskolos.lt

greita paskola

Greita paskola: svarbiausia iškelti reikalavimus sau

Kur panaudoti pinigus visi tikrai žinome, su tuo turbūt niekam neiškyla problemų. Vieni kažką nuolat remontuoja, kiti investuoja į savo hobį, o treti, deja, visas turimas lėšas išleidžia būtiniausių poreikių (maistas, vaistai, mokesčiai) patenkinimui ir apie „galų sudūrimą“ mėnesio pabaigoje gali tik svajoti. Šiandien pastebima akivaizdi tendencija, jog augantis darbo užmokestis bei kitos pajamos nėra pajėgūs pasivyti vis į viršų kone kosminiu greičiu kylančių kainų. Tokia terpė – itin palanki subjektams, turintiems rezervų suteikti finansinę pagalbą už tam tikro dydžio palūkanas. Keli šimtai papildomų pasiskolintų eurų žmogui, sunkiai suduriančiam galą su galu, tikrai tampa išeitimi, tiesa, reikia mokėti juos protingai išleisti.

Ne paslaptis, paskolinti pinigų gali ir kaimynas Jonas, tačiau šįkart mes pakalbėsime apie legalias greitąsias paskolas, kurių veiklą griežtai kontroliuoja Lietuvos bankas. Ir tai turėtų suteikti vartotojui didesnį pasitikėjimą šios paslaugos teikėjais. Aišku, visų pirma reikia pasitikėti savimi ir žinoti, jog greita paskola neįtrauks į nesibaigiančių skolų ratą.

Reikalavimai, kuriuos turi atitikti asmuo, norintis gauti paskolą, yra saugikliai, siekiant apsaugoti žmones nuo neatsakingo skolinimosi, o įmones – nuo nemokių klientų. Fakto, jog labai trūksta pinigų ir nėra kitų legalių būdų šios problemos sprendimui nepakanka. Eilė reikalavimų, norint gauti greitą paskolą yra įrankis įvertinti, ar žmonės bus pajėgūs grąžinti pasiskolintą sumą kartu su palūkanomis. Todėl turite būti pilnametis LR pilietis ir turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą, gauti pastovias oficialias pajamas, neturėti uždelstų įsiskolinimų. Finansinių įsipareigojimų dydis turi neviršyti 40% gaunamų mėnesinių pajamų. Atitikus minėtus reikalavimus, tikėtina, jog pageidaujamo dydžio (ar, atsižvelgiant į individualų besiskolinančiojo profilį) greita paskola bus suteikta.

Tačiau jokie saugikliai nesuveiks, jeigu pats žmogus objektyviai neįvertins savo galimybių. Oficialios pajamos ir gera kreditingumo istorija yra tik parodomieji rodikliai, kuriuos gali patikrinti kreditorius. Bet tik pats žmogus žino, kur ir kam jis išleidžia savo pinigus, kokių išlaidų turės ateityje, kokių asmeninių įsipareigojimų jis turi. Taigi, pats asmuo turi objektyviai peržvelgti savo finansus ir sąžiningai atsakyti, ar jam reikia skolintis, ar galima skolintis, ar jis sugebės greitąją paskolą padengti laiku. Nesąžiningi atsakymai sau pakenks tik jam pačiam. Todėl neverskite atsakomybės kitiems ir patys sau iškelkite reikalavimus bei pažiūrėkite, ar juos atitinkate. Tik po to galite skolintis.